Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 56 746-08-91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:
«Гаряча лінія» оперативного штабу
Онлайн послуги
Онлайн чат з питань ДРАЦС

Новини Головного територіального управління юстиції

Інформуємо

Експрес-практика для студентів Дніпропетровщини!

Університет митної справи та фінансів підтверджує , що професійне становлення майбутнього юриста забезпечується крізь призму практичної підготовки. Так, студенти цього вищого навчального закладу є першопрохідцями нової форми практики студентів, під час якої вони кожного дня відвідують різні підприємства, установи чи організації та у форматі спілкування знайомляться із специфікою діяльності цього органу. І сьогодні близько 70 студентів цього ВНЗ завітали на практику до юстиції Дніпропетровщини. 

...читати далі

Консультація Міністра

Павле Дмитровичу, мій чоловік понад рік не виплачує дитині аліменти. Він каже, що не працює, але нещодавно придбав нову машину та постійно їздить за кордон відпочивати. Чи можу я притягнути його до відповідальності за ухиляння від сплати аліментів? Дякую за відповідь!

 З повагою, Зоряна Гордієнко
 
За ініціативи Уряду Володимира Гройсмана  рівно рік тому прийнято 2-й пакет законопроектів #ЧужихДітейНеБуває, покликаних захистити найменших українців. Станом на сьогодні українським дітям вже виплачено 7,9 млрд грн боргів з аліментів, які раніше малеча не бачила роками. Крім того, закони значно посилили відповідальність неплатників аліментів. 
...читати далі

Інформуємо

Юстиція Дніпропетровщини завітала до діточок, які відпочивають у літньому таборі «Літній калейдоскоп» на базі спортивного комплексу «Метеор».
Які права мають діти, чим відрізняються права від обов’язків, для чого дитині потрібно знати права, - всі ці питання висвітлювалися фахівцями юстиції Дніпропетровщини під час заходу.
Малеча активно брала участь у казковому судовому процесі, де вони аналізували, які права казкових героїв було порушено. Наприклад, у казці «Попелюшка» знайшли низку порушених прав, по-перше, було порушено право на відпочинок, по-друге, дітей заборонено залучати до тяжкої праці, по-третє, було порушено право на турботу та піклування.
 
...читати далі

Інформуємо...

Звітування про результати роботи органів ДВС Дніпропетровщини за І півріччя 2019 року
 
Сьогодні, 09.07.2019, у приміщенні Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області відбулась прес-конференція за участі виконуючої обов’язки начальника Управління ДВС Дніпропетровської області Наталії Храмової, в рамках якої було висвітлено основні показники та презентовано відеоматеріали стосовно результатів роботи органів державної виконавчої служби Дніпропетровщини за І півріччя 2019 року. 
Відео про результати роботи за посиланням:https://www.youtube.com/watch?v=gGTGWizsBY0 
...читати далі

Електронні сервіси органів ДВС Дніпропетровщини – ідеї, які стали реальністю

Як відомо, Міністерство юстиції України є одним із органів виконавчої влади, який з метою підвищення якості надання послуг громадянам активно запроваджує новації та електронні сервіси в усіх сферах діяльності по всій території України. Зокрема, ми пам’ятаємо, що нещодавно у Дніпрі запрацював Офіс «Центр виконання рішень» Управління ДВС Дніпропетровської області, який у новому форматі відкритого простору надає послуги громадянам з питань, що стосуються виконавчого провадження. Однак, не всі знають, що віднедавна можна скористатися послугами Центру виконання рішень та органів державної виконавчої служби регіону в електронному режимі.
Про те, які послуги в електронному вигляді надають органи державної виконавчої служби Дніпропетровщини та як громадяни можуть ними скористатися розповість заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції Дніпропетровській області Андрій П’ятницький. 
...читати далі

Інформуємо...

Сьогодні фахівці юстиції Дніпропетровщини відвідали міський табір на базі Дитячого центру «Кмітень», де провели правопросвітницький захід «Права дитини». Під час заходу діти дізналися про права, які вони мають, зокрема, право на освіту, відпочинок, турботу та піклування, безпеку, інформацію тощо. А реалізувати отримані знання на практиці малеча змогла шляхом участі у казковому судовому процесі. Незважаючи на юний вік, діти гарно впоралися із цим завданням та вірно вирішили, які права Попелюшки, Білосніжки та Червоної Шапочки було порушено. 

...читати далі

Інформуємо

Сьогодні спеціалісти юстиції Дніпропетровщини завітали до закладу відпочинку з денним перебуванням «ВЕСЕЛКА» на базі СЗШ № 61 Дніпровської міської ради, де їх привітно та з зацікавленістю зустріли діточки, які відвідують цей табір.
Фахівці юстиції познайомили хлопчиків і дівчаток з правами та обов’язками дитини, розповіли якими документами вони регулюються та де шукати допомоги, якщо хтось порушує їхні права. Після цього діти поринули у казковий судовий процес, під час якого вони активно обговорювали, які права героїв відомих казок було порушено, а також мандрували лабіринтами.
Наприкінці зустрічі діточки отримали корисні подарунки, а саме правові розмальовки, за допомогою яких, малеча зможе повторити вивчені права та краще їх запам’ятати!
...читати далі

Консультація Міністра

Доброго дня, пане Міністре! Так трапилося в моєму житті, що потребую звернутися до адвоката за консультацією. Я сирота, працюю, але отримую мінімальну зарплату і платити за послуги адвоката не в змозі. Знайомі розповіли мені про те, що можна отримати державну безкоштовну правову допомогу. Розкажіть, будь ласка, що це і чи маю я право на таку допомогу?
Катерина Прибережна
 
Право на безоплатну правову допомогу - гарантована Конституцією України можливість отримати в повному обсязі безоплатну первинну правову допомогу, а також можливість для певної категорії осіб отримати безоплатну вторинну правову допомогу, у випадках передбачених Законом України «Про безоплатну правову допомогу»
 
Що таке безоплатна правова допомога?

Це правова допомога, яка гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету, місцевих бюджетів та інших джерел, які не заборонені законом. Безоплатна правова допомога може бути первинною або вторинною. 

...читати далі

Інформуємо

05 липня 2019 року за ініціативи в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області – представника Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини у Дніпропетровській області Захарової Ольги Валеріївни та за участю Регіонального представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Дніпропетровській області – Кокшарової Тетяни Анатоліївни на базі Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області відбувся семінар-навчання на тему: «Проблеми застосування Закону України «Про доступ до публічної інформації» на практиці».
Зокрема, в межах вищезгаданого семінару було зазначено про те, що Закон України «Про доступ до публічної інформації» є революційним та таким, що створений для максимального доступу кожного до інформації, що знаходиться в органах публічної влади України.
 
 
...читати далі

Інформуємо

 Майже 700 000 грн виконавчого збору стягнуто з початку року органами державної виконавчої служби Дніпропетровщини за виконавчими документами про стягнення аліментів.
...читати далі

Інформуємо...

В таборі відпочиваючи діти пізнають права граючи!
 
«Правовий Помагайко», який дуже полюбився малечі нашого регіону, як і обіцяв, завітав до дітлахів, що відпочивають у літньому пришкільному таборі НВК № 57 м. Дніпра.
Розфарбовувати розмальовки та вчити свої права, дізнаватися про них завдяки Карті прав дитини, не заблукати у лабіринті прав та взяти участь у казковому судовому процесі, правові загадки та вікторини – саме таку насичену програму зустрічі з малечею підготував «Правовий Помагайко»!
Щирі дитячі посмішки та прагнення до нових знань сприяли створенню неймовірно позитивної атмосфери для спілкування, а пізнавати нове під час гри – особливо чудово!
А якщо бажаєте, щоб знавець дитячих прав завітав і до ваших дітей, то звертайтеся за телефоном: 056 371 15 90 (понеділок-четвер: з 09.00 до 18.00, п’ятниця: з 09.00 до 16.45). 
...читати далі

Інформуємо

Розпочато другу зміну пришкільних таборів і наш «Правовий Памагайко» поспішає знайомитися з новими друзями!
І сьогодні він зустрівся з дітьми, які відпочивають в пришкільному таборі КЗО «Середня загальноосвітня школа № 31» Дніпровської міської ради. 
На зустрічі, яку провели фахівці юстиції в ігровому форматі, діти дізналися, які права та обов’язки вони мають, що обов’язків слід дотримуватися та не порушувати права інших.
Також малеча дізналася такі свої права, як право на ім’я, життя, піклування батьків, на медичну допомогу, отримання інформації, право на освіту, та повагу, право на гру та відпочинок, право бути вислуханим та вільно висловлювати власну думку, право на громадянство.
 

...читати далі

Консультація Міністра

Доброго дня, пане Міністре! Звертаюся до вас із проханням пояснити, як сплачувати за опалення та гарячу воду. Я – пенсіонер, і ті платіжки, які надходили до мене зимою, є не підйомні. Наскільки мені відомо, нещодавно Уряд зменшив тарифи на тепло. Як ми відтепер будемо платити?
Валентин Соколов
Перш за все зауважу, якісні послуги та справедлива плата за них – важлива складова успішного суспільства із сильним середнім класом. Це те завдання, над яким команда Володимира Гройсмана працює всі роки на державній службі, приймаючи рішення, які покликані зробити комунальні послуги доступними для громадян.
 
Чому населення сплачувало за високими тарифами на опалення?
Громадяни, які мають лічильники газу, отримували платіжки із застосуванням коефіцієнту приведення до стандартних умов. Це суттєво збільшувало вартість газу та стало причиною нарахування заборгованості за попередні періоди.
 
...читати далі